person_outline
phone
Головна » Файли » Педагогічна рада » Протоколи педагогічної ради

ПРОТОКОЛ № 10 засідання педагогічної ради Шевченківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради Херсонської об
[ Викачати з сервера (35.6 Kb) ] 03.11.2018, 14:55

ПРОТОКОЛ № 10

засідання педагогічної ради

Шевченківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів

Скадовської районної ради Херсонської області

від 23 травня  2018 року

 

Голова педагогічної ради: С.Г. Тодорчук

Секретар педагогічної ради: О.В. Поленок 

Присутні: усі члени педагогічної ради.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про виконання планів самоосвіти

2. Переведення здобувачів освіти 1-4 класів до наступних.

3. Переведення здобувачів освіти  5-8, 10 класів до наступних.

4. Про підсумок методичної роботи в школі за 2017-2018 н. рік.

5. Про нагородження Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» здобувачів освіти  2-8,10 класів.

6. Про попереднє навантаження вчителів на 2018-2019 н.р.

7. Про виконання рішень попередньої педради.

8. Різне.     

 

 

1. СЛУХАЛИ:

         Поленок О.В., заступника директора з навчально – виховної роботи про виконання планів самоосвіти  і навичок самоосвітньої роботи, здатності до навчання впродовж усього життя на основі впровадження інноваційних технологій навчання.

 Ольга Володимирівна звернула увагу присутніх на те, що сьогодні, як ніколи, гостро стоїть завдання осмислення й пізнання буття, створення нової філософії освіти, відкритої до таємниць життя людини, її прагнень, життєвого потенціалу. На цій підставі має формуватися нова педагогіка — педагогіка компетентної, відповідальної людини. Самоосвіта -  є одним із головних напрямів діяльності кожного педагога і направлена вона на створення найсприятливіших умов для забезпечення високої якості навчання й виховання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Теленик Ганна Олександрівна, заступник директора з виховної роботи, яка звернула увагу на те, що самоосвіта дуже допомагає кожному педагогу удосконалюватися, підвищувати свій фаховий рівень на вищий щабель своєї діяльності.

                                                                       

 

УХВАЛИЛИ:

  1. Кожному педагогу переглянути свої плани самоосвіти, зробити самоаналіз.
  2. Скласти план самоосвітньої діяльності на наступний 2018 – 2019 н. рік.                                                                         

 

 

2. СЛУХАЛИ:

          Поленок О.В., заступника директора з НВР, яка розповіла про  порядок  переведення здобувачів освіти (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу в початковій школі.

 Переведення здобувачів освіти (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (крім перших класів) до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань здобувачів освіти (вихованців) та державної підсумкової атестації (для випускників початкової  школи).

 

ВИСТУПИЛИ:                                                                    

Меркотан І.П., Безердян Л.П., класні керівники 1 та 4 класів, які повідомили присутніх про те, що  річне оцінювання здійснилося за результатами семестрового оцінювання, що проводилося у межах часу, визначеного робочим навчальним планом загальноосвітнього навчального закладу. У 4 класі проведено державну підсумкову атестацію з двох предметів (українська мова, математика). При проведенні річного оцінювання результати державної підсумкової атестації учнів  не враховувалися.  Відповідно «Методичних рекомендацій щодо організації навчально – виховного процесу» (додаток до листа МОН від 06.02.08  № 1/9-61) проведені навчальні екскурсії, що є обов’язковими  складовими навчально – виховного процесу.

 

УХВАЛИЛИ:

    1. Перевести здобувачів освіти 1-ого класу до 2-ого у кількості 16 чоловік:
  1. Горобець Єлизавету,
  2. Грохольську Аліну,
  3. Грохольського Кирила,
  4. Желєзного Максима,
  5. Кадлубіцьку Аліну,
  6. Капустіна Єгора,
  7. Лепу Миколу,
  8. Липач Дар’ю,
  9. Магдія Олександра,
  10. Овсяннікова В’ячеслава,
  11. Сінгаєвську Яну,
  12. Солдатова Станіслава,
  13. Тодорчука Гліба,
  14. Токайчук Альбіну,
  15. Шаповала Гліба,
  16. Шешеню Ілону.

                                                

1.2. Перевести здобувачів освіти 2-ого класу до 3-ого класу у кількості 20 чоловік:

1. Бабенко Олену,

2. Бабенка Тимофія,

3. Воробея Артема,

4. Гриба Євгена,

5. Єрмакова Артема,

6. Кириленка Артура,

7. Круць Дарію,       

8. Куц Наталію,

9. Любенка Андрія,

10. Міщука В’ячеслава,

11. Перкевича Миколу,

12. Петренко Валерію,

13. Петренка Захара,

14. Дронову Анну,

15. Дронова  Даніїла,

16. Риженка Віталія,

17. Сафолова Олександра,

18. Сокол Анастасію,

19. Стецюк Дарію,

20. Черновода Максима.

 

    1. Перевести здобувачів освіти  3-ого класу до 4-ого класу у кількості 16 чоловік:

1.   Ботнар Анну,

  1. Горобець Владу,
  2. Замригу Світлану,
  3. Куц Дарію,
  4. Лєпу Євгена,
  5. Пасічник Ірину,
  6. Перкевича Ігора,
  7. Плохого Віталія,
  8. Прохорову Віталіну,
  9. Сінгаєвську Ліну,
  10. Сімончук Анастасію,
  11. Сімончук Олену,
  12. Теленика Андрія,
  13. Тофан Альбіну,
  14. Февральову Мар’яну,
  15. Чигрін Вікторію.

 

1.4. Перевести здобувачів освіти  4-ого класу до 5-ого класу у кількості 12 чоловік:

  1. Бабенко Софію,
  2. Бородату Уляну,
  3. Бугаєнко Людмилу,
  4. Гриба Івана,
  5. Желєзного Віталія,
  6. Захарчук Марію,

 

  1. Коваленко Євгенію,
  2. Коптілєц Каріну,
  3. Макаренка Влада,
  4. Ночку Артура,
  5. Павлюка Олександра,
  6. Пасічник Юлію.

 

                                           

3.СЛУХАЛИ: 

          Тодорчука С.Г.,  директора школи, який довів до відома присутніх, що керуючись ст. 53 Конституції України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення здобувачів освіти (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, Методичним рекомендаціям щодо організації навчально – виховного процесу під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики здобувачів освіти  загальноосвітніх навчальних закладів (Додаток до листа МОНу від 06.02.08 № 1/9 – 61), Статуту Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, на підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань здобувачів освіти, результатів навчальної практики ми переводимо здобувачів освіти 5, 6, 7, 8, 10 класів до наступних.

 

ВИСТУПИЛИ:                                                                    

Швороб Н.В., класний керівник 7-ого класу, яка повідомила присутніх про те, що  річне оцінювання здійснилося за результатами семестрових оцінок, що проводилося у межах часу, визначеного робочим навчальним планом загальноосвітнього навчального закладу. У всіх класах, згідно розкладу навчальної практики, проведена навчальна практика, про що свідчать записи у класних журналах на спеціально відведених сторінках.

 

УХВАЛИЛИ:

    1. Перевести здобувачів освіти 5-ого класу до 6-ого у кількості 13 чоловік:
  1. Бугаєнка Юрія Юрійовича;
  2. Варецю Каріну Віталіївну;
  3. Капустіна Івана Івановича;
  4. Карпенчук Альбіну Віталіївну;
  5. Кожухара Олександра Івановича;
  6. Кочоян Аміну Вазгенівну;
  7. Малюкову Юлію Віталіївну;
  8. Навроцького Андрія Юрійовича;
  9. Озовську Анну Віталіївну;
  10. Павлюка Сергія Сергійовича;
  11. Стецюк Єлизавету Олександрівну;
  12. Туніка Дмитра Сергійовича;
  13. Федорову Наталію Андріївну.

 

3.2. Перевести здобувачів освіти  6-ого класу до 7-ого у кількості 9 чоловік:

  1. Бугаєнко Ольгу Михайлівну;
  2. Воробея Сергія Сергійовича;
  3. Гнатіва Назарія Васильовича;
  4. Коваленко Аліну Анатоліївну;
  5. Лукшу Артема Васильовича;
  6. Макаренка Олександра Миколайовича;
  7. Синякова Ігора Олександровича;
  8. Тодорчук Єлизавету Сергіївну;
  9.  Чигріна Максима Володимировича.

 

 

3.3. Перевести здобувачів освіти 7-ого класу до 8-ого класу у кількості 9 чоловік:

  1.  Гайванович Каріну Олександрівну;
  2. Гнатіва Миколу Васильовича;
  3. Дудченка Віктора Григоровича;
  4. Захарчук Христину Михайлівну;
  5. Ілюшика Андрія Ігоровича;
  6. Косінського Владислава Вадимовича;
  7. Навроцького Олександра Юрійовича;
  8. Семкович Віолету Миколаївну;
  9. Худояна Файзо Рзайовича.

 

3.4. Перевести здобувачів освіти 8-ого класу до 9-ого класу у кількості 7 чоловік:

1. Владюка Валентина Валентиновича;

2. Двоєглазова Артема Ігоровича;

3. Заміхору Богдана Романовича;

4. Мороз Ірину Сергіївну;

5. Сингаєвського Владислава Михайловича;

6. Швороб Аллу Миколаївну;

7. Шешеню Діану Миколаївну.

 

3.5. Перевести здобувачів освіти 10-ого класу до 11-ого класу у кількості 3 чоловік:

1. Гриба Анатолія Анатолійовича;

2. Грохольського Артема Анатолійовича;

3. Кольцова Віктора Анатолійовича.

 

 

 

 

4.СЛУХАЛИ:

Поленок О.В., заступника директора з навчально – виховної роботи, яка розповіла про  підсумки методичної роботи у 2017 – 2018 навчальному році.

 

 

ВИСТУПИЛИ:

            Гуда І.М., Дудченко А.М., Кравець Т.Л., керівники методичних об’єднань закладу, які розповіли про підсумки своєї роботи за рік.

 

УХВАЛИЛИ:

Методичну роботу закладу вважати задовільною.

 

5. СЛУХАЛИ:

         Поленок О.В., заступника директора з навчально – виховної роботи, яка звернула увагу присутніх на те, що у 2017 – 2018 навчальному році є здобувачі освіти, які протягом року були активними, мали високі досягнення у навчанні. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №115 від 07 лютого 2012 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 21.02.2012 за № 271/20584 «Про внесення змін до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів",   Положення про нагородження  Похвальним листом "За високі досягнення у навчанні" нагороджуються здобувачі освіти 2-8-х та 10-х класів навчальних закладів системи загальної середньої освіти усіх типів і форм власності, які мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за відповідний навчальний рік."

 

ВИСТУПИЛИ:

Меркотан І.П., вчитель початкових класів, яка запропонувала здобувачів освіти, які мають високі досягнення у навчанні нагородити Похвальними листами.

 

 УХВАЛИЛИ:

За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальним листом таких здобувачів освіти:

2 клас – Перкевича Миколу, Міщука В’ячеслава;

3 клас -  Перкевича Ігора, Тофан Альбіну, Сімончук Олену;

4 клас – Коптілєц Каріну;

6 клас – Тодорчук Єлизавету;

7 клас – Гайванович Карину.

6. СЛУХАЛИ:

Тодорчука С.Г., директора школи, який розповів присутнім про попереднє навантаження вчителів на наступний навчальний рік.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бабенко О.В., голова профспілкового комітету, яка зазначила, що навантаження не остаточне, оскільки не врахована варіативна складова.

 

УХВАЛИЛИ:

При розподілі годин варіативної складової навчального плану враховувати побажання батьків, дітей.

 

 

7. СЛУХАЛИ:

 Директора школи Тодорчука С.Г. про виконання рішень попередньої педради.

Всі рішення попередньої педради виконуються.

 

ПОСТАНОВИЛИ:

Рішення попередньої педагогічної ради вважати виконаними.  

 

 

8. СЛУХАЛИ:     

 Тодорчука С.Г., директора школи, який розповів про те, що відповідно до Положення про порядок призначення обласної стипендії переможцям обласного конкурсу серед вчителів загальноосвітніх навчальних  закладів Херсонської області «Флагмани шкіл Херсонщини», з метою стимулювання інтелектуального та творчого розвитку вчителів Херсонської області, їх професійної майстерності та активної участі у становленні й розвитку системи освіти, треба визначити претендента від школи в номінації «Флагмани шкіл Херсонщини».

 

ВИСТУПИЛИ:    

  Поленок О.В., заступник директора з навчально – виховної роботи,  яка повідомила присутніх про те, що вчитель української мови та літератури  Кравець Т.Л. забезпечує стабільні результати якості знань своїх вихованців, готує щороку переможців Всеукраїнських олімпіад  з предмету «Українська мова», бере постійну участь у конкурсах фахової майстерності, володіє освітніми інноваційними методиками і технологіями, активно їх використовує  і поширює у професійному середовищі, вносить пропозиції щодо удосконалення навчально – виховного процесу в навчальному закладі.

         Бабенко О.В., голова шкільного профспілкового комітету, яка підтвердила, що вчитель Кравець Тетяна Леонідівна заслуговує на нагородження стипендією «Флагмани шкіл Херсонщини».

                                                                                  

УХВАЛИЛИ:    

Порушити клопотання перед департаментом освіти і науки про нагородження переможця конкурсу «Флагмани шкіл Херсонщини» вчителя Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравець Тетяну Леонідівну.

 

 

 

 

Голова педагогічної ради:                                С.Г. Тодорчук

Секретар педагогічної ради:                             О.В. Поленок 

 

 

Категорія: Протоколи педагогічної ради | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 6 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar