person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2018-2019 навчальний рік

№29 Про попередження суїциду
[ Викачати з сервера (31.1 Kb) ] 11.04.2019, 08:35

НАКАЗ

 

20.03.2019 №29

 

Про попередження суїциду

 

            Відповідно наказу відділу освіти Скадовської районної райдержадміністрації від 18.03.2019 № 01-26/148 з метою своєчасного виявлення суїцидальних ризиків серед здобувачів освіти та поліпшення профілактичної роботи, недопущення  деструктивної поведінки  учнівської  молоді у кризових та конфліктних  ситуаціях, попередження  негативних  проявів серед  неповнолітніх,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Заступнику директора з виховної роботи Теленик Г.О.:

1.1. Активізувати роботу щодо своєчасного виявлення суїцидальних ризиків серед учнів (керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2014 року №1/9-179 «Щодо профілактики суїцидальних тенденцій серед учнів»).

1.2.Забезпечити  термінове повідомлення про факт залишення дитини без   батьківського піклування службі у справах дітей районної державної адміністрації.

1.3. Посилити роботу щодо профілактики насильства серед здобувачів освіти.

1.4.Забезпечити постійний контроль за соціально-побутовими умовами проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих  обставинах; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

1.5.Розробити та розмістити на сайті школи Рекомендації щодо профілактики суїцидальних тенденцій серед учнів.

2. Психологічній службі школи Треніній Л.Є.:

2.1.Забезпечувати проведення соціально-психологічних моніторингових ДОС серед здобувачів освіти з метою вивчення проблеми психологічного розладу поведінки, схильності до неадекватних дій.

2.2. Провести діагностику у 1-11 класах, щодо виявлення дітей, які мають проблеми в поведінці й ознаки емоційних розладів як можливої «групи ризику». Надати конкретні рекомендації класним керівникам.

2.3.Створити банк даних дітей, які мають труднощі у навчанні, поведінці, ознаки емоційних розладів.

2.4. Провести відповідну профілактично-роз’яснювальну роботу із здобувачами освіти, їх батьками щодо безпечного користування мережею Інтернет.

             2.5.Провести психолого-педагогічне заняття для вчителів за темами: «Емоційні розлади у дітей», «Фактори, які впливають на суїцидальну поведінку у молодому віці», «Шляхи допомоги при потенційному суїциді».

2.6.Розробити методичні рекомендації попередження суїцидальної поведінки дітей та підлітків, та надати їх класним керівникам.

3. Класним керівникам 1-11 класів:

3.1. Розглянути на батьківських зборах питання щодо попередження суїциду серед дітей. Надати батькам рекомендації для поліпшення емоційного клімату в сім’ї, запобігання та корекції емоційних дитячих розладів, шляхи профілактики суїциду.

3.2. Проводити години спілкування, інформаційні хвилинки, заняття з елементами тренінгів щодо попередження негативних та суїцидальних проявів серед здобувачів освіти.

4. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників.

5. Контроль даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор школи                                                                               С.ТОДОРЧУК

 

       З наказом ознайомлені:

Категорія: 2018-2019 навчальний рік | Додав: Сергей_Геннадиевич
Переглядів: 27 | Завантажень: 7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar