person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2018-2019 навчальний рік

17.05.2019   №47 Про  організацію підвезення випускників 2019 року на державну підсумкову атестацію, що проводиться у формі зовнішнього
[ Викачати з сервера (33.5 Kb) ] 17.05.2019, 10:10

Н А К А З

17.05.2019   №47

Про  організацію підвезення

випускників 2019 року на державну

підсумкову атестацію, що проводиться

у формі зовнішнього незалежного оцінювання

 

Відповідно до Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 07 грудня 2018 року № 1369 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 року за № 8/32979, наказу Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення у 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», наказу Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12 квітня 2019 року № 36 «Про затвердження мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році в Херсонській області» з метою забезпечення участі випускників закладів загальної середньої освіти району 2019 року в державній підсумковій атестації, що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання, керуючись п.3.20; 3.21 Положення Комунальної установи «Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти», наказу відділу освіти №151 від 14.05.2018 «Про організацію підвезення випускників 2019 року закладів загальної середньої освіти району на державну підсумкову атестацію, що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання», -

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити графік підвезення випускників 2019 року на державну підсумкову атестацію, що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до наказу  комунальної установи СРЦ ФГО від 16.05.2019 №41
  2. Класному керівнику 11 класу Бабенко В.В.:
    1. Забезпечити інформування випускників, їх батьків про графік підвезення до пунктів тестування для участі в державній підсумковій атестації, що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
    2. Провести цільові інструктажі з безпеки життєдіяльності під час перевезення учасників тестування із реєстрацією у відповідних журналах.
  3. Призначити супроводжуючих осіб та покласти на них обов’язки по збереженню життя та здоров’я учасників тестування під час групового перевезення до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та у зворотному напрямку:
  • 23 травня 2019 року – з української мови та літератури до м. Гола Пристань – Кравець Т.Л. вчитель української мови та літератури;
  • 04 червня 2019 року – з історії України до м. Гола Пристань – Бабенко В.В. вчитель історії та географії, Синякова І.В.- медичного працівника для організації надання першої медичної допомоги учасникам тестування в дорозі;
  • 06 червня 2019 року – з біології до м. Олешки – Дудченко А.М. вчитель хімії та біології;
  1. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників школи.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор   школи:                                             С. ТОДОРЧУК

 

З наказом ознайомлені:

 

 

                                                                                                          «ЗАТВЕРДЖЕНО»

                                                                                               наказ №47 від 17.05.2019 року

директор школи ____С.Г.Тодорчук

 

 

ГРАФІК

 підвезення випускників 2019 року на державну підсумкову атестацію,

що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання

 

Заклад загальної середньої освіти

Кількість здобувачів освіти

Час відправ-

лення

Пункт відправлення

Супроводжуюча особа

Медичний працівник

21.05.2019 (математика)

Шевченківська ЗОШ

 

1

 

7.00

 

м.Скадовськ Академія творчості

 

Чухан І.Б.

Олександрівська ЗОШ

Серебрякова Ю.В.

Скадовська СЗОШ

23.05.2019 (українська мова і література)

Шевченківська ЗОШ

6

8.40

від школи

 

Кравець Т.Л.

Шевченківська ЗОШ

Скибіцька В.М.

Широківська ЗОШ

04.06.2019 (історія України)

Шевченківська ЗОШ

 

6

 

8.10

від школи

 

Бабенко В.В.

Шевченківська ЗОШ

Синякова І.В.

Шевченківська ЗОШ, Петрівський ФАП (за згодою)

06.06.2019 (біологія)

Шевченківська ЗОШ

 

5

 

7.00

 

від школи

 

Дудченко А.М.

Шевченківська ЗОШ

Руденко С.І.

Олександрівська ЗОШ

 

Категорія: 2018-2019 навчальний рік | Додав: Сергей_Геннадиевич
Переглядів: 7 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar