person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2018-2019 навчальний рік

№175  Про результати перевірки стану ведення  класних журналів у першому семестрі  2018/2019 навчального року
[ Викачати з сервера (31.0 Kb) ] 02.01.2019, 10:28

Н А К А З

17.01.2018                                                                                                                            №175

 

 Про результати перевірки стану ведення

 класних журналів у першому семестрі

 2018/2019 навчального року

 

         Відповідно до плану роботи  школи в грудні місяці 2018 року було здійснено перевірку стану ведення класних журналів 1-11 класів за І семестр щодо виконання єдиних вимог в оформленні класних журналів, об’єктивності оцінювання учнів  та виконання  наказу МОН України від 03.06.2008 р. № 496 «Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12) класів загальноосвітніх навчальних закладів».

         За наслідками  було встановлено наступне:

1. Класні журнали в основному ведуться грамотно, відповідно до наступних документів:

- Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12) класів загальноосвітніх навчальних закладів, затверджена наказом МОНУ від 03.06.2008 № 496.

- Наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 №412 «Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

- Наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти», зареєстрований 11.09.2018 за № 1028/32480.

2. Записи у класних журналах здійснюються класними керівниками та вчителями–предметниками  мовою навчання  в основному  чітко й охайно.

Розподіл сторінок журналу за навчальними предметами відповідає робочому навчальному планові, розробленого відповідно до Типових навчальних планів, затверджених Міністерством освіти і науки України. Класні керівники записують на сторінках відповідних розділів журналу за абеткою прізвища й імена учнів повністю, не скорочуючи імена, прізвище, ім'я, по батькові вчителя–предметника записують повністю.

Записи ведуться пастою одного кольору, розбірливим почерком. Вчителі вчасно записують дату проведення, тему уроку і домашнє завдання, виставляють поточні, підсумкові, семестрові оцінки; оцінки за письмові, практичні, лабораторні роботи, контрольні роботи; ведуть тематичний облік навчальних досягнень учнів, відповідно до наказу МОН України від 03.06.2008 р. № 496. Тематична оцінка виставляється на підставі результатів засвоєння учнем матеріалу теми протягом її вивчення, враховуючи всі види навчальної діяльності, що підлягали оцінюванню протягом теми. Бали за ведення зошитів з української мови та літератури, математики, іноземної мови виставляються щомісяця.

Оцінювання в основному відповідає «Загальним критеріям оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти».

       Відповідно до вимог здійснюється вчителями  календарне планування та оформлення запису тем уроків, видів робіт на уроці, оформлення домашніх завдань.

У всіх журналах у наявності листи здоров’я встановленого зразка. Записи стосовно учнів, які за станом здоров’я звільнені від уроків фізичного виховання, «Основи захисту  Вітчизни», трудового навчання або зараховані до підготовчої групи  здійснюються відповідно до вимог: на підставі довідок ЛКК, на предметних сторінках вказано дату звільнення та номер наказу.

Класні керівники виконують свої обов’язки з ведення журналів: щодня ведеться облік відвідування учнів; записуються вчасно теми проведених бесід і класних годин, передбачених планами виховної роботи.

Прибуття та вибуття учнів знаходить відображення через вказівку номера наказу та дати. Заповнено сторінки загальних відомостей про учнів та їхніх батьків, номери особових справ учнів. На відповідних сторінках відображено інструктаж з правил безпеки.

Але поряд із позитивними моментами встановлено ряд недоліків при веденні класних журналів. На момент перевірки були виявлені наступні типові недоліки:

       -    неохайно заповнюються окремі предметні сторінки в журналах, наявні  виправлення (вчитель Коптілєц А.В. ) 7 клас ст 183;

  • несвоєчасно записують проведені уроки вчителі Петрахаус О.М., Бабенко В.В. та Коптілєц А.В.

   Виходячи з вище зазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

1. Класним керівникам та вчителям–предметникам:

1.1. Своєчасно вести записи в журналах, строго дотримуючись вказівок щодо ведення журналів та методичних рекомендацій;

1.2. Дотримуватися відповідності записів у класному журналі з календарними планами.

     1.3. Охайно вести записи в журналах, не допускати виправлень.

2. Класним керівникам:

2.1. Своєчасно здійснювати записи проведених бесід по застереженню дитячого травматизму та їх відпрацювання з дітьми, які були відсутні.

3. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників школи.

4.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор   школи:                                             С.Г. Тодорчук

 

З наказом ознайомлені:

 

 

 

Категорія: 2018-2019 навчальний рік | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 75 | Завантажень: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar