person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2018-2019 навчальний рік

№11 Про організацію протипожежного режиму в школі на 2019 рік
[ Викачати з сервера (37.8 Kb) ] 21.01.2019, 14:57

Н А К А З

18.01.2019                                                                                                                            №11

Про організацію протипожежного

режиму в школі на 2019 рік

 

      На виконання Кодексу цивільного захисту України, "Правил пожежної безпеки для навчальних закладів" затверджених наказом МОН України №974 від 15.08.2016 року і з метою забезпечення необхідних умов для успішного гасіння пожежі у разі її виникнення та посилення контролю за станом пожежної безпеки в закладі освіти

 

НАКАЗУЮ:

1. Встановити в навчальному закладі наступний протипожежний режим:

1.1. Заборонити паління в усіх приміщеннях і на прилеглій території навчального закладу.

1.2. Заборонити зберігання легкозаймистих і горючих рідин (фарб, лаків, розчинів та ін.) у приміщеннях навчального закладу, за винятком лабораторії (кабінету) хімії, де дозволяється зберігання в невеликих кількостях легкозаймистих і горючих рідин у переносному металічному ящику.

1.3 Заборонити спалювання сміття, сухої трави та опалого листя дерев на території навчального закладу.

1.3 Щодня, після закінчення занять в навчальних майстернях, проводити прибирання відпрацьованого матеріалу та виносити горючі відходи на контейнерний майданчик в ящик для сміття.

1.4 Використання побутових електронагрівальних приладів допускається у місцях, визначених наказом по школі.

1.5 Перед виконанням разових (тимчасових) пожежонебезпечних робіт (зварювання, розігрівання тощо), вивести з будівлі учнів і викладачів, забезпечити місце для проведення цих робіт вогнегасниками, запасом води, піску, іншими первинними засобами пожежогасіння. Після закінчення робіт ретельно оглянути місце їх проведення на предмет відсутності осередків загоряння.

1.6 Після робочого дня, перед закриттям приміщень, відключити всі електроприлади та вимкнути електроосвітлення.

1.7 При виникненні пожежі негайно повідомити про пожежу в найближчу пожежну частину, сповістити працівників про пожежу та приступити до евакуації учнів, використовуючи всі евакуаційні виходи, приступити до гасіння пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

1.8 Первинні засоби пожежогасіння використовувати тільки за призначенням.

2. Завгоспу школи Котило В.П.:

2.1 Слідкувати за своєчасним обслуговуванням первинних засобів пожежогасіння.

2.2 Проводити вступний та первинний протипожежні інструктажі з усіма щойно прийнятими на роботу техпрацівниками; повторний - з усіма техпрацівниками не рідше одного разу на пів року. Записи проведення інструктажів робити в Журналі реєстрації інструктажів з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

2.3 Один раз на три роки організовувати проведення навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки посадових осіб закладу за програмою в обсязі 10 годин (додаток 1).

2.4 Проводити вступний та первинний протипожежні інструктажі з усіма щойно прийнятими на роботу педпрацівниками; повторний - з усіма педпрацівниками не рідше одного разу на пів року. Записи проведення інструктажів робити в Журналі реєстрації інструктажів з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

3. Затвердити Положення про порядок функціонування добровільної пожежної дружини (додаток 2)

4. Проводити з учнями протипожежні інструктажі під час проведення виробничого навчання, практичних та лабораторних занять у навчальних майстернях, лабораторіях тощо.

Постійно Класні керівники, завідувачі кабінетами

5. Проводити практичний тренінг з евакуації учнів та працівників з приміщень школи.

2 рази на рік

6. Забезпечити утримання завжди вільними, у справному стані дороги, під’їздів та підходів до всіх будівель і споруд навчального закладу, забірних пристроїв водо джерел ; у холодну пору року — очищення їх від снігу.

Постійно Котило В.П.

7. Проводити планово-попереджувальні ремонти та огляди електроустановок, опалювального, вентиляційного, технологічного та іншого інженерного обладнання підрядною організацією, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

Щорічно директор школи

8. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників школи.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор   школи:                                             С.Г. Тодорчук

З наказом ознайомлені:

Категорія: 2018-2019 навчальний рік | Додав: Сергей_Геннадиевич
Переглядів: 101 | Завантажень: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar