person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2018-2019 навчальний рік

11.06.2019  №63 Про підсумки державної підсумкової атестації учнів  9-го  класу у 2018/2019 н. р.
[ Викачати з сервера (34.3 Kb) ] 12.06.2019, 21:31

НАКАЗ

11.06.2019  №63

Про підсумки державної

підсумкової атестації

учнів  9-го  класу у 2018/2019 н. р.

 

            Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 №1369, «Про затвердження Порядку проведення  державної підсумкової атестації», наказу Міністерства освіти і науки України від 25.01.2019 року №59 «Про проведення 2018-2019 навчальному році державної підсумкової атестації, які здобувають загальну середню освіту», наказу по школі №35 від 10.04.2019 року «Про затвердження розкладу ДПА в 4, 9 класах та складу державних атестаційних комісій для проведення ДПА».

          У закладі була проведена певна робота щодо організації проведення державної підсумкової атестації. Державного стандарту базової і повної середньої освіти були погоджені завдання  для проведення ДПА в 9 класі  рішенням  ШМО та затверджені наказом по Шевченківськкій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №35 від 10.04.2019 року.  Наявні розклади екзаменів та консультацій для учнів  9 класу, ці документи були розміщені на стенді, доступному для ознайомлення учнів та їх батьків. Створені і затверджені (погоджені) у встановленому порядку склади державних атестаційних комісій, наявні заяви випускників про обрання предметів для державної підсумкової атестації.

      На екзамени з`явились всі учні  9 -го класу. Державна підсумкова атестація з усіх предметів розпочалась та закінчилась своєчасно. Атестаційні комісії працювали у повному складі згідно затвердженим спискам. Процедуру проведення державної підсумкової атестації було дотримано. Екзамени пройшли організовано, без порушень.

      Протоколи державної підсумкової атестації були оформлені в закладі згідно нормативних вимог, письмові атестаційні роботи учнів перевірені своєчасно.

      За результатами державної підсумкової атестації учнів 9-го класу встановлено наступне: 8 учнів школи були допущені до ДПА, складали ДПА 8 учнів. Коефіцієнт якості знань учнів 9 класу з української мови склав 25 %. Коефіцієнт якості знань з математики  склав 37.5%, з історії –  50%.

Навчальний предмет

          Коефіцієнт якості знань

Примітка

Річні оцінки

ДПА

1

Українська мова

50%

25%

-25%

2

Математика

50%

37,5%

-12,5%

3

Історія

62,5%

50%

-12,5%

 

ДПА з математики у 9 класі показала, що учні засвоїли навчальний матеріал задовільно.  Недоліками у виконанні завдань є: спрощення дробово-раціональних виразів, застосування формул скороченого множення; логіка математичного мислення та обґрунтування положень; обчислювальні навички.

ДПА з української мови у 9 класі показала, що учні засвоїли навчальний матеріал на задовільному рівні. Учні засвоїли правопис складних прислівників, дієприслівників, розділові знаки при прямій мові, вставних словах, однорідних членах речення, хоча зустрічаються недоліки у розділових знаках при дієприслівниковому звороті та переносі слів.

          ДПА з історії показала, що учні були підготовлені слабо, і тому показали низькі результати.

      Класні журнали заповнені, річні оцінки виставлені на предметних сторінках та у зведеному обліку навчальних досягнень учнів. Класними керівниками проведена робота по перенесенню оцінок державної підсумкової атестації на сторінки журналів. 

      На підставі аналізу проведення державної підсумкової атестації учнів  9-го класу школи 

 

НАКАЗУЮ:

  1. Результати проведення державної підсумкової атестації учнів  9-го класів вважати задовільними;
  2. Гришко Н.М., заступника директора з НВР:

2.1. Розглянути на нараді при директорові питання щодо результатів проведення  державної підсумкової атестації учнів 9-го класів;                                                                                                                                     

2.2.  Взяти на особистий контроль питання підвищення якості знань учнів з усіх предметів інваріантної та варіативної складових робочого навчального плану;

2.4. Здійснювати особистий контроль за роботою педагогічних працівників з питань повного та якісного виконання освітньої програми закладу;

  1. Учителям - предметникам  забезпечити якісне виконання теоретичної та практичної частин навчальних програм з усіх навчальних предметів;
  2. Учителю української мови та літератури Кравець Т.Л. звернути увагу на критерії оцінювання здобувачів освіти з метою недопущення значної розбіжності між річним оцінюванням та ДПА;
  3. Учителю історії Бабенку В.В. покращити роботу по підготовці учнів до ДПА;
  4. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників школи.
  5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Гришко Н.М..

 

 

Директор школи                                                                                             С.ТОДОРЧУК

Категорія: 2018-2019 навчальний рік | Додав: Сергей_Геннадиевич
Переглядів: 11 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar