person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2018-2019 навчальний рік

№116 Про організацію та проведення предметних  тематичних тижнів
[ Викачати з сервера (29.2 Kb) ] 09.09.2018, 09:56

НАКАЗ

 

31.08.2018 р.                                                                                                 №116

 

Про організацію та проведення

предметних  тематичних тижнів

 

З метою досягнення високого рівня організації навчальної роботи завдяки  комплексу навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предметів, збагачення науково-методичного досвіду вчителів:

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити з 03.09.2018 р. у школі проведення тематичних предметних тижнів. Затвердити Положення про тематичні тижні (додаток №1)

2. Залучити до участі в підготовці та проведенні тематичних тижнів педагогічний та обслуговуючий персонал, учнів та їх батьків, громадські та позашкільні організації. Визначити, що тематичні тижні проводяться не менше одного разу на місяць і є традиційною складовою річного плану закладу.

3.Затвердити план-графік проведення тематичних предметних тижнів та призначити відповідальних за їх підготовку та проведення згідно додатку, що додається. (додаток №2)

4.Під час підготовки та проведення тематичних тижнів використовувати такі форми і методи роботи як: дослідження, підготовку творчих робіт, виготовлення презентацій, випуск стіннівок, оформлення стендів, виставок, експозицій, проведення змагань, конкурсів, вікторин, КВК, зустрічей із «цікавими людьми», екскурсій, поїздок, робіт з благоустрою школи, тощо.

5. Звіт про підготовку та проведення тематичного тижня подавати на розгляд ЗДНВР школи в п’ятиденний термін після його закінчення

6. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Гришко Н.М.

 

Директор школи                                         С.Г. Тодорчук

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор школи

____ С.Г. Тодорчук

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕДМЕТНІ ТИЖНІ

    Предметний тиждень – комплекс навчально-виховних заходів, спрямований на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предметів, збагачення та поширення знань з предметів, збагачення науково-методичного досвіду вчителів.

     Організація та проведення.

Предметні тижні організовуються та вчителем предметником:

Обов’язковими є тижні:

- української мови та літератури;

- зарубіжної літератури;

-  іноземної мови;

- математики;

- фізики, біології та хімії;

- історії та географії;

- правознавства;

- фізкультури та спорту;

-початкових класів.

    До участі у предметних тижнях можуть бути запрошені фахівці наукової та педагогічної роботи, творчі колективи, громадськість.

     Завдання тижнів:

1.Забезпечити належні умови для виявлення та розвитку творчої активності та зацікавленості учнів, сприяти формуванню їх наукового світогляду.

2.Вдосконалювати науково-методичний рівень та рівень професійної майстерності вчителів, збагачувати педагогічний досвід школи.

3.Поглибити знання з предметів та підвищити інтерес учнів до інших наук, непередбачених навчальним планом школи.

    Функції предметних тижнів:

1.Організаційна – тижні дозволяють внести цікаві заходи та інноваційні технології до навчально-виховного процесу, вдосконалити організаційні якості вчителів та розвивати організаційні здібності учнів.

2.Діагностична – можливість отримувати інформацію про динаміку професійного рівня вчителів та особистісний розвиток учнів.

3.Моделююча – під час планування тижнів розробляється принципово нові форми навчально-пізнавальної діяльності учнів.

4.Пропагандистська – зміст тижнів спрямований на інформування учнів про досягнення науки та техніки, виконання перспективних завдань програми розвитку школи.

    Структура тижнів: складовими предметних тижнів мають бути відкриті уроки вчителів школи, науково-практичні конференції, індивідуальні та групові конкурси дитячої творчості,  виступи учнів, КВК, брейн-ринги тощо.

Кожен тиждень повинен містити належне інформаційне забезпечення.

 


 

 

     

 

 

 

 

 

 

Категорія: 2018-2019 навчальний рік | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 122 | Завантажень: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar