person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2017-2018 навчальний рік

№9 Про заходи безпеки
[ Викачати з сервера (27.7 Kb) ] 24.01.2018, 10:14

Н А К А З

22.01.2018                                                                                                                            №9

 

Про заходи безпеки

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про освіту», у зв’язку з несприятливими погодними умовами та з метою забезпечення безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, наказ відділу освіти №12, від 22.01.2018 року « Про заходи безпеки».

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Заступнику директора з виховної роботи Теленик Г.О.:

1.1. Забезпечити проведення короткочасних бесід із здобувачами освіти щодо дотримання правил безпечної поведінки в умовах ускладнених погодними особливостями пори року та під час дозвілля (катання на стихійних катках, на водоймищах). Особисту увагу приділити небезпеці травмування внаслідок обрушення з дахових поверхонь будівель бурульок, насту криги та інших льодяних утворень, про правила безпечної поведінки на вулично-шляховій мережі під час ожеледиці та в умовах недостатньої видимості, про правила безпечного користування розважальними піротехнічними засобами, побутовими газовими і електроприладами.

1.2. Забезпечити постійне чергування педагогічних працівників на подвір’ї закладу та на виході із приміщення.

1.3. Організувати чергування відповідальних працівників із метою оперативного прийняття відповідних рішень при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації .

 2. Завгоспу школи Котило В.П.:

 2.1. Вживати заходів щодо своєчасного очищення під'їзних та пішохідних шляхів від снігу й обледеніння з метою унеможливлення травмування.

2.2. Забезпечити в період снігопадів, ожеледиці та інших несприятливих погодних умов першочергову обробку посипковим матеріалом території закладів освіти та привести до належного стану місця тимчасового складування снігу.

2.3. Забезпечити огородження травмонебезпечних ділянок та встановлення інформаційних попереджувальних написів.

2.4. Вжити системних заходів контролю за станом під’їзних шляхів (у тому числі запасних), пішохідних доріжок, карнизів, дахів, зовнішніх електромереж, освітлення з метою виявлення факторів, що можуть привести до виникнення надзвичайних і небезпечних ситуацій та негайного їх усунення.

2.5. Виключити можливість використання саморобних, несправних електронагрівальних приладів в приміщення та будівлях закладів освіти.

3. Оператору газової котельні Тунік С.О.:

3.1. Посилити контроль за дотриманням Правил будови і безпечної експлуатації парових і водогрійних котлів і водонагрівачів з температурою нагріву води не вище 115 С.

4. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників школи.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                                                                                     С.Г.Тодорчук

 

З наказом ознайомлені:

 

 

Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 101 | Завантажень: 16 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar