person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2017-2018 навчальний рік

№73 Про результати навчальної діяльності здобувачів освіти  4-ого класу з української мови,  математики за наслідками ДПА
[ Викачати з сервера (31.2 Kb) ] 22.05.2018, 14:46

Н А К А З

22.05.2018                                                                                                                            № 73

 

Про результати навчальної діяльності

здобувачів освіти  4-ого класу з української

мови,  математики за наслідками державної

підсумкової атестації за 2017 – 2018 н.р.

           

          Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію здобувачів освіти (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року № 157/26602, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України  «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації здобувачів освіти (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році», на виконання наказу «Про проведення державної підсумкової  атестації в Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів  в 2017 - 2018 навчальному році»  державній підсумковій атестації підлягали результати навчальної діяльності здобувачів освіти 4-ого класу з української мови та математики.

Порядок проведення державної підсумкової атестації чітко відповідав інструктивно – методичним листам МОН України, а саме: «Про дотримання вимог нормативно – правових документів при оцінюванні навчальних досягнень здобувачів освіти початкової школи».

Добір матеріалу для проведення державної підсумкової атестації та оцінювання результатів здійснювався відповідно до Методичних рекомендацій щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти початкової школи. Завдання включали матеріал, що відображав вимоги до результатів навчання відповідних освітніх галузей Державного стандарту початкової загальної освіти.

Державною підсумковою атестаією було охоплено 12 здобувачів освіти 4-ого класу.

            Формат державної підсумквої атестації з української мови – комбінована контрольна робота, яка передбачала розумне співвідношення мовної теорії та мовленнєвої практики. Перевірка мовних знань і умінь четвертокласників мала практичну спрямованість, оскільки контролю підлягали мовні уміння.

            Завдання тестового характеру спрямовані на розпізнавання вивчених мовних явищ, на групування, класифікацію мовних і орфографічних фактів.

            Результати показали, що більшість здобувачів освіти мають високий і достатній рівні сформованості орфографічної і пунктуаційної пильності: бачать у тексті особливості графічної форми слова, помічають пунктуаційні знаки у простих випадках, усвідомлюють їх значення у реченні.

            Найкращі результати виявили такі здобувачі освіти: Бородата Уляна, Коптілєц Каріна, Захарчук Марія, Коваленко Євгенія.

            Формат письмової перевірки навчальних досягнень здобувачів освіти з математики на рівні ДПА – це комбінована контрольна робота.

            Результати показали, що здобувачі освіти 4-ого класу оволоділи знаннями на рівні навичок таблиць арифметичних дій (додавання, віднімання, множення, ділення багатоцифрових чисел), таблиць співвідношень між одиницями маси, формул знаходження периметра, встановлення залежності між компонентами відстані, шляху, швидкості.

            Найкращі результат из математики мають Бородата Уляна, Желєзний Віталій, Захарчук Марія, Коптілєц Каріна.

            Взагалі за державну підсумкову атестацію отримали такі оцінки:

 

Предмет

Кількість учнів

Високий рівень

Достатній рівень

Середній рівень

Початковий рівень

К – сть

%

К –

сть

%

К – сть

%

К – сть

%

Українська мова

12

4

33,33

4

33,33

4

33,33

-

-

Математика

12

4

36,36

4

36,36

3

27,28

-

-

 

Виходячи з вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

1. Вчителю Безердян Л.П. результати державної підсумкової атестації з української мови, та математики здобувачів освіти 4-ого класу оформити у вигляді методичних рекомендацій. Заслухати їх на ШМО вчителів початкових класів.

2. Керівнику ШМО вчителів початкових класів протягом наступного навчального року забезпечити дієву алгоритмізацію навчальної діяльності здобувачів освіти 4-ого класу, спрямовану на аналіз та усунення типових помилок.

3. Усім вчителям початкових класів у наступному 2018 – 2019 н.році активніше використовувати творчий потенціал здобувачів освіти, підвищувати рівень концентрації уваги, пам'яті, самоконтролю через вироблення  загальнонавчальних умінь та навичок.

4. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до працівників.  відома відповідних

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Поленок О.В.

 

Директор школи:                                                                          С.Г. Тодорчук

З наказом ознайомлені:

                                                                                  

Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 66 | Завантажень: 29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar