person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2017-2018 навчальний рік

№5 Про виконання рішень педагогічної ради № 3 від 05.01.2018 року
[ Викачати з сервера (33.1 Kb) ] 17.01.2018, 14:15

Н А К А З

05.01.2018                                                                                                                            № 5

 Про виконання рішень педагогічної

 ради № 3 від 05.01.2018 року

 

На виконання річного плану роботи школи, протоколу педагогічної ради № 3 від 05.01.2018 року, з метою підвищення педагогічної майстерності вчителів, удосконалення вміння щодо використання професійної компетентності та мобільності вчителів, роз­витку пізнавальної активності педагогів, творчої ініціативи, стимулювання самоосвіти, сприянню формування в колективі атмо­сфери плідного співробітництва, 

НАКАЗУЮ:

1.1.Здійснювати моніторинг результативності роботи учителів з обдарованими дітьми. Результати моніторингу обговорювати на засіданнях МО.

(Адміністрація. Керівники МО. Постійно)

1.2.Забезпечувати участь учнів у різного рівня олімпіадах, конкурсах, турнірах та інших заходах, спрямованих на виявлення й самореалізацію обдарованих дітей.                                                               (Педагогічний колектив. Постійно)

1.3.Залучати учнів до освітнього процесу через системне використання різноманітних видів урочної та позаурочної діяльності

(Педагогічний колектив. Постійно)

1.4.Удосконалювати систему форм і методів роботи з діагностики учнівського колективу з метою виявлення інтелектуальних і творчих здібностей учнів.

( Практичний психолог. Постійно)

2.1. Залучати батьків,  з метою покращення матеріальної бази шкільного приміщення , де навчаються першокласники.                              (Постійно)

2.2. Класному керівнику  Меркотан І.П.

2.2.1. Один раз в місяць уроки проводити на свіжому повітрі.

2.2.2. Практикувати проведення уроків-конкурсів, театралізованих уроків, інтегрованих уроків.

2.2.3. Залучити усіх учнів 1 класу до роботи в гуртках за інтересами.

2.3. Соціальному педагогу та психологу продовжувати  соціологічний та психологічний супровід адаптації до нових умов навчання учнів 1 - го класу поточного навчального року.                                                         (Постійно)

3.1.Визнати роботу адміністрації та педагогічного колективу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  з охорони праці та безпеки життєдіяльності на достатньому рівні.

3.2.Працівникам школи суворо дотримуватись вимог Законів України “Про охорону праці”, “Про дорожній рух”, “Про  пожежну безпеку”, Положення про організацію роботи з охорони праці,  Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання ЗНЗ; адміністрації та ПК постійно контролювати виконання означених законодавчих актів.                                      (Постійно)

3.3.Заступнику директора з навчально-виховної роботи  Поленок О.В.:

- взяти під контроль проведення учителями інструктажів з  безпеки життєдіяльності у кабінетах, спортивному залі.                             (Постійно)

3.4.Класним керівникам 1-9 класів:

- більше уваги приділяти практичному спрямуванню роботи з попередження дитячого травматизму, впроваджувати інноваційні форми роботи. (Постійно)

-Вести чіткий, постійний облік відвідування учнями школи. Особливу увагу приділити виявленню причин відсутності учнів схильних до правопорушень.    (Постійно)

- Своєчасно надавати інформацію щодо випадків травматизму учнів під час навчально-виховного процесу та у побуті.                                   (Постійно)

4.1.Вважати роботу шкільної бібліотеки на достатньому рівні.

4.2.Бабенко О.В. – шкільному бібліотекарю, спланувати  бібліотечні заходи різних форм та напрямків для залучення учнів школи в активніші читачі.

(До 12.01.2018 року)

4.3.Учителям-предметникам, класним керівникам встановити контроль за відвідуванням учнями бібліотеки школи.                                          (Постійно)

5.1.Вчителям – предметникам разом з класними керівниками розробити заходи по ліквідації прогалин у навчанні учнів.                          (До 12.01.2018 року)

5.2.З метою розв’язання проблеми низької успішності учнів, класним керівникам:

5.2.1.Провести розширені батьківські збори по результатам успішності за І семестр.

5.2.2. Через анкетування учнів з’ясувати причини низької успішності.

5.2.3.Тримати на контролі навчання кожного учня.                       (Постійно)

5.2.4.Підтримувати зв’язок з вчителями – предметниками.          ( Постійно)

6. Рішення попередньої педагогічної ради від 01.11.2017 року вважати виконаними.

 

 

Директор школи:                                                         С.Г. Тодорчук

З наказом ознайомлені:                                               О.В. Поленок                                                                                                     

                                                                                       Г.О. Теленик

Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 126 | Завантажень: 18 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar