person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2017-2018 навчальний рік

№40 Про стан ведення щоденників в учнів 2–11  класів
[ Викачати з сервера (29.6 Kb) ] 27.03.2018, 20:29

Н А К А З

26.03.2018                                                                                                                            №40

Про стан ведення щоденників

в учнів 2–11  класів

       Згідно з річним планом адміністрацією школи була проведена перевірка ведення щоденників у 2 – 11 класах. Здано на перевірку: 2 клас – 13 щоденників, 3 клас – 14 щоденників, 4 клас – 10 щоденників, 5 клас – 12 щоденників,  6 клас – 8 щоденників,  7 клас – 7  щоденників, 8 клас – 5 щоденників, 9 клас – 8 щоденників, 11 клас – 6 щоденників. Більшість учнів записи ведуть правильно, акуратно, зовнішній вигляд щоденників добрий. Своєчасно записують розклад, виставлені поточні оцінки. Щоденники в доброму стані учнів 2 класу: Перкевич М., Сокол А., Бабенко О., Бабенко Т.; 3 класу: Сімончук О., Ботнар А., Тофан А. Лепа. Є.;  4 класу: Бородата У., Коваленко Є., Захарчук М., Павлюк О.; 5 класу: Озовська А., Кожухар О., ; 6 класу: Тодорчук Є., Чигрін М.; 7 класу: Гайванович К., Ілюшик А., Паламарчук В., Дудченко В.; 8 класу: Мороз І., Швороб А.;  9 класу: Лукша Д., Міщук Ю., Карпець В., Коваленко В..

       Класні керівники Більська Г.М., Безердян Л.П., Меркотан І.П., Гуда І.М.,  Кравець Т.Л., Бабенко О.В., Швороб Н.В.,  Дудченко А.М., своєчасно перевіряють щоденники, ставлять свої підписи стежать за виконанням єдиного орфографічного режиму.

       Не своєчасно перевіряють щоденники здобувачів освіти класні керівники Коптілєц А.В. та Петрахаус О.М. у 8, 9 класах. Відсутні підписи, як класного керівника так і батьків, з листопада місяця у 9 класі, з грудня місяця у 8 класі.

        Нажаль, не всі учні виконують ці вимоги, наприклад, Макаренко О. (6 клас), Сінгаєвський В., Заміхора Б., Владюк В. (8 клас), Гандін Д., Шевченко К. (9 клас), Літвінов О., Токайчук К., Худоян Т. (11 клас) не завжди записують домашнє завдання. Немає щотижневих підписів батьків у таких учнів: Єрмаков А., Стецюк Д., Риженко В. (2 клас); Чигрін В., Горобець В., Лепа Є., Куц Д. (3 клас); Павлюк О. (4 клас);  Чигрін М. (6 клас); Худоян Ф. (7 клас); Звєзділін В. (11 клас). Це свідчить про недостатній контроль з боку як класних керівників, так і з боку батьків, і про відсутність зв’язку між класними керівниками та батьками.

       Мала накопиченість оцінок в усіх учнів початкових, середніх та старших класів. Це говорить про те, що діти не зацікавлені у виставленні оцінок в щоденник, батьки не вимагають оцінення своїх дітей. Це спонукає до байдужості отримання якості знань.

      Добрі побажання, подяки та зауваження пише класний керівник 3 класу Гуда І.М., 5 класу Бабенко О.В., 6 класу Кравець Т.Л., 7 класу Швороб Н.В., 11 класу Дудченко А.М., що показує про тісний зв’язок між батьками.

На підставі вище зазначеного.

НАКАЗУЮ:

1. Класним керівникам  2-11  класів:

1.1.  Щотижня перевіряти щоденники і вносити відповідні записи.

1.2.  Провести з учнями виховну годину «Щоденник – це твій документ» і ознайомити з єдиними вимогами щодо ведення щоденників.

1.3. Зобов’язувати учнів заповнювати щоденники відповідно до вимог.

2. Вказати Коптілєц А.В, Петрахаус О.М. на неналежне виконання функціональних обов’язків класного керівника та систематичні порушення що до ведення документації.

3. Заступнику директора з виховної роботи Теленик Г.О.:

 3.1. Провести нараду з класними керівниками для обговорення результатів перевірки та на методичній оперативці провести повторне ознайомлення з інструкцією про єдині вимоги до ведення учнівських щоденників та контроль за веденням учнями щоденників.

4. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з  виховної роботи Теленик Г.М.

 

 

Директор школи:                                                                          С.Г. Тодорчук

 

 З наказом ознайомлені:                                         

 

Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 194 | Завантажень: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar