person_outline
phone
Головна » Файли » Накази » 2017-2018 навчальний рік

№15 Про результати перевірки стану збереження підручників
[ Викачати з сервера (29.1 Kb) ] 26.02.2018, 10:33

Н А К А З

07.02.2018                                                                                                                            №15

 

Про результати перевірки

стану збереження підручників

 

З метою збереження підручників та книг, виховання поваги до праці людей, які їх створюють бібліотечним активом школи проводяться рейди перевірки стану підручників.

Перевірено стан збереження підручників та їх наявності під час навчальних занять у школі в учнів 1-11 класів, та виявлено наступне:

1 клас - Майже всі підручники в належному стані, є зауваження до деяких учнів щодо невиконання правил поводження з підручником.

2 клас - Більшість підручників у належному стані. У неналежному стані підручники з літературного читання 7 учнів, а також у неналежному стані підручники з математики у 3 учні.

3 клас - Майже всі підручники у належному стані, доглянуті, обгорнені, охайні. Окрім 1 учень - українська мова та 1 учень - літературне читання.

4 клас - Майже всі підручники в належному стані, є зауваження до деяких учнів щодо невиконання правил поводження з підручником.

5 клас - У більшості учнів підручники у догляненому стані. Зауваження щодо збереження та зовнішнього вигляду підручників 3 учні - українська література; 4 учні - математика; 1 учень  - інформатика; 6 учнів - українська мова.

6 клас - Майже в усіх учнів підручники у доброму стані. Є зауваження до деяких учнів щодо збереження підручників: 4 учні - математика; 1 учень - англійська мова; 2 учні  - зарубіжна література; 1 учень - українська мова.

7 клас - Підручники у доброму стані майже у всіх учнів. До деяких учнів є зауваження щодо збереження підручнів: 3 учні - хімія.

8 клас - Підручники у догляненому стані, обгорнені, охайні. Є зауваження до двох учнів щодо стану підручника - англійська мова.

9 клас - Всі підручники охайні, обгорнуті, доглянені. Є зауваження до всіх учнів, окрім 1 учня, щодо збереження та зовнішнього вигляду підручника з англійської мови.

10 клас - Більшість підручників не обгорнені, не підклеяні.

11 клас - Більшість підручнів у належному стані. До деяких учнів є зауваження щодо належного ставлення до підручників. 2 учні. - англійська мова; 1 учень - математика.

З учнями всіх класів була проведена бесіда «Попередження про відповідальність за  недбале користування підручниками».

В зв’язку з вищевикладеним:

НАКАЗУЮ:

 1. Завідуючий шкільною бібліотекою Бабенко О.В.:
  1. Систематично, раз на чверть, разом з представниками учнівського самоврядування проводити рейди з метою контролю за станом збереження підручників.
  2. Результати рейду доводити до класних керівників та висвітлювати на стенді «Живи, книго!»
  3. Організувати проведення акції «Лікуємо підручники»
 2. Класним керівникам:
  1. Посилити контроль за збереженням підручників у своїх класах.
  2. Провести бесіди з учнями на тему «Твій друг і порадник -підручник!»
 3. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести до відома відповідних працівників школи.
 4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Теленик Г.О.

 

 

Директор школи:                                                                                      С.Г. Тодорчук

 

 

З наказом ознайомлені:

 

 

Категорія: 2017-2018 навчальний рік | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 359 | Завантажень: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar