person_outline
phone
Головна » Файли » Інформація для ... » ... для адміністрації

Виготовлення ДУБЛІКАТА документа про освіту.
[ Викачати з сервера (196.5 Kb) ] 25.10.2016, 21:30

Перелік документів, 
необхідних для замовлення ДУБЛІКАТА документа про освіту, 
які надаються особою до навчального закладу


1. Заява, де зазначаються причина втрати або пошкодження Картки Документа, прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання, телефон (за наявності); найменування документа, Картку якого втрачено або пошкоджено, назва навчального закладу та дата його закінчення, інші відомості, якщо власник Картки Документа або Замовник уважають їх суттєвими для видачі дубліката.
2.Оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника Документа, у якому мають бути зазначені назва Документа, його номер та дата видачі, на чиє ім'я виданий, яким навчальним закладом, та про визнання його недійсним.
3. Підтвердження про оплату послуг з виготовлення дубліката Картки Документа (квитанцію).
При собі заявнику необхідно мати документ, що засвідчує його особу (паспорт). При замовленні дубліката громадянин дає згоду на обробку його персональних даних (у випадку, якщо не давав навчальному закладу таку згоду раніше).


Перелік документів, необхідних для замовлення ДУБЛІКАТА документа про освіту, які надаються відділу освіти


1. Підтвердження замовлення навчального закладу на виготовлення дубліката за встановленими формами.
2. Копія (ксерокопія) оригіналу Картки Документа. У разі неможливості надати копію (ксерокопію) Картки Документа - ксерокопію сторінок Книги обліку та видачі атестатів про повну загальну загальну середню освіту або свідоцтв про базову загальну середню освіту.
3. Довідка про історичну назву навчального закладу на момент вручення оригіналу документа про освіту (для документів про освіту, виданих до 2005 року).
4. Розпорядчі документи про встановлення правонаступництва: розпорядження, накази, рішення (у разі ліквідації, реорганізації закладу) (завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу).
5. Копію (ксерокопію) паспорта (свідоцтва про народження) заявника 1 сторінка (3 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу). За необхідності з перекладом, завіреним нотаріально.
6. Копія (ксерокопія) свідоцтва про укладення шлюбу (інші документи) в разі зміни прізвища (імені, по батькові) (завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу).
7. Копія квитанції про оплату завиготовлення документа про освіту.
8. Наказ про видачу дубліката .

Перелік документів, необхідних для замовлення ВИПРАВЛЕННЯ документа про освіту, які надаються відділу освіти

1. Підтвердження замовлення навчального закладу на виправлення документа про освіту за встановленими формами.
2. Підтвердження замовлення навчального закладу на виготовлення документа про освіту за встановленими формами (для документів про освіту старого зразка – до 1999 року)
3. Оригінал картки Документа про освіту (для документів нового зразка) та додаток разом з актом про зіпсований додаток.
Якщо передрук здійснюється у зв'язку зі зміною правопису прізвища, ім'я, то надається копія 1 сторінки паспорту або свідоцтва про народження.
4. Копія оригіналу документа про освіту та акт про його знищення (для документів про освіту старого зразка – до 1999 року).
5. Лист керівника навчального закладу про виготовлення документа про освіту (для документів про освіту старого зразка – до 1999 року).
6. Копія квитанції про оплату за виготовлення документа про освіту.
7. Наказ про виправлення документа про освіту.

Форми (зразки) документів, які необхідні для виготовлення дубліката документа про освіту або його виправлення

Категорія: ... для адміністрації | Додав: Сергей_Геннадиевич
Переглядів: 554 | Завантажень: 22 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar