person_outline
phone
[ Додати новину ]

Щорічно 1 грудня відповідно до рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту (World AIDS Day). Цей день - перший з Всесвітніх днів боротьби з якими-небудь захворюваннями, і на сьогодні пов'язані з ним заходи проводяться в більш ніж в 190 країнах. Шевченківська ЗОШ теж не залишається осторонь. 31 листопада в школі пройшла низка заходів присвячених боротьбі зі СНІДом. Класні керівники зі своїми класами провели виховні години: "Поширені міфи та факти про СНІД", "СНІД: подумай про майбутнє-обери здорове життя", "СНІД-чума 21 століття". Також у бібліотеці пройшла зустріч з 9-11 класами під гаслом "Імунодеціцитні люди". Бібліотекар Перкевич Олена Петрівна підготувала інформацію про СНІД та ВІЛ, та методи їх проф ... Читати далі »

Переглядів: 5 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 01.12.2018 | Коментарі (0)

26.10.2018 року у школі відбувся драйвовий вечір для старшокласників #старшокласники. Інсценізація, веселі завдання, танцювальний батл, дружні шаржі ось таку конкурсну програму підготувала Коптілєц А.В.. Класні керівники Швороб Н.В. та Петрахаус О.М. були задіяні у танцювальному батлі разом із командами 8-10 класів. Учні креативно та активно виконали всі завдання. Ми раді, що у таких заходах приймають участь і наші випускники школи. Вчителі та діти отримали масу задоволення від участі у конкурсах. Ведуча заходу Теленик Г.О. запросила присутніх продовжити вечір на запальній дискотеці

... Читати далі »

Переглядів: 2 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 26.10.2018 | Коментарі (0)

17 жовтня 2018 року в рамках Місячника шкільних бібліотек за ініціативи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у тісній співпраці з вихователями та вихованцями закладів дошкільної освіти, педагогами-організаторами, лідерами учнівського самоврядування та бібліотекарями закладів загальної середньої освіти був проведений районний захід «Library on the street» («Бібліотека під відкритим небом»), присвячений 100-річчю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. 
На цьому заході через виразне читання, інсценізації, рольові замальовки звучали мудрі слова письменника, творчої людини. Наші учні-актори Семончук Анастасія, Тодорчук Єлизавета та Коваленко Віталій інсценізували твір В.Сухомлинського «Як починається осінь» (керівник Перкевич О.П.).
Маленькі актори та виконавці почули на свою адресу багато вдячн ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 17.10.2018 | Коментарі (0)

У Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів традиційно восени проводиться благодійний ярмарок «Будьмо милосердними разом!». Ця осінь не стала виключенням, у п’ятницю , 12 жовтня 2018 року, ця подія знову згуртувала всю шкільну родину - учнів, учителів, батьків та місцевих мешканців села. В цей день на шкільному подвір’ї вирував справжній український ярмарок тут було гамірно, метушливо, а ще весело і цікаво. Продавцями були самі діти та їх батьки, у різний спосіб вони запрошували до свого столу, рекламували товар, у приготування якого було вкладено не тільки старання, вміння і працю, а ще й часточку душі кожного з учасників. Ярмарок тривав близько години, впродовж якої столи-прилавки швидко стали пустими, а всі його учасники повернулися до своїх буденних справ.

... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 13.10.2018 | Коментарі (0)

14 жовтня 2018 року - для мільйонів громадян нашої України - це значуща дата, яка переповнює гордістю та хвилюванням наші серця. В цей день українці святкують три свята - Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва і День захисника України. 
Напередодні свят, 12 жовтня 2018 року, у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, для учнів 7, 8 класів відбулася зустріч з бійцем АТО,справжнім патріотом України - Мазуром Олександром Володимировичем.
В цей день захід ніс в собі теплу і дружню атмосферу, діти задавали багато запитань на які отримували правдиві відповіді про реалі які відбуваються на Сході України. Олександр Володимирович розповідав учням про бойових своїх товаришів, друзів, командирів, про поняття дружби – яке існує на війні, про випадок який перевернув йогосвідомістьі став уроком на все життя.
Розповіді бійця перепліталися віршованими рядками, які в цей день ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 12.10.2018 | Коментарі (0)

Вітаємо з перемогою учня 10 класу Міщука Юрія, який посів ІІІ місце у Чемпіонаті міста Нова Каховка з рукопашного бою присвяченого до дня святкування 50—ти річчя тренерської праці Пузирьова Г.С..

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

Переглядів: 27 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 10.10.2018 | Коментарі (0)

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувалося у минулому, а й вміння застосовувати їх у житті.
Першого вересня Шевченківський навчальний заклад поповнили дванадцять першокласників, а саме сім хлопчиків та п’ять дівчаток. Їх радо зустріла вчитель початкових класів Поленок Ольга Володимирівна.
Початок шкільного навчання – найважливіша віха в житті кожної дитини та її батьків. Важливим моментом є перехід від ігрової діяльності, як провідної, до навчальної. Дитина пристосовується до нового колективу, вчиться спілкуватися, вирішувати міжособистісні проблеми і конфлікти.
Цілий місяць минув навчання по – новому, це аж чотири тижні. Чого ж навчилися? З чим познайомилися? 
Особливо подобаються школярам ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 08.10.2018 | Коментарі (0)

У Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 04 жовтня 2018 року пройшли уроки доброти до Міжнародного дня захисту тварин. Класні керівники 1-11 класів розповідали про розвиток гуманного ставлення, практичного розуміння відповідальності за тварин, і, як наслідок, зменшення кількості безпритульних тварин в Україні.
Треба завжди пам’ятати І дорослим, і малятам.
Що нема таких тварин І нема таких рослин.
Поблизу і навкруги, Непотрібних зовсім вам!
Усі рослини та тварини вкрай потрібні для людини!

... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 04.10.2018 | Коментарі (0)

У всьому світі щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана.
Це добре, світле і дуже актуальне свято, тому що воно ще раз привертає увагу до численних проблем літніх людей, що існують у сучасному суспільстві.
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, з метою виховання молоді на кращих традиціях старшого покоління, збереження спадкоємності у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено:
- зустріч учнів 1 класу з ветераном педагогічної праці Безердян Людмилою Петрівною;
- учнівське самоврядування підготували та подарували вітальні листівки людям похилого віку с.Шевченко;
- інформаційні години спілкування у 5-11 класах, основна мета яких – це привернення уваги до проблем людей похилого віку, обов’язок допомагати та піклуватися про них та виховання шанобливого ставлення до с ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)

27 вересня 2018 року у Шевченківській ЗОШІ І-ІІІ ступенів відбулася акція “Чистий четвер”. Вся шкільна родина взяла активну участь у цій важливій справі. Школа – наша друга домівка, а щоб рідний шкільний дім був привабливим, красивим і затишним, треба турбуватись про нього, бо кожному хочеться, аби у його домі було якнайкраще. А для цього треба добре потрудитись!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди гуляют, дерево, на улице и природа
... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: Сергей_Тодорчук | Дата: 28.09.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 45 46 »