person_outline
phone
Методичні комісії вчителів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Методична комісія початкових класів
Голова комісії – Більська Анна Миколаївна.
Секретар – Безердян Людмила Петрівна.    
1.Безердян Людмила Петрівна - Формування екологічної культури молодого школяра, основа гармонійних відносин дитини з природою.      
2.Меркотан Ірина Петрівна -  Розвиток зв’язного мовлення молодших школярів.   
3.Гуда Інна Миколаївна  -  Диференційований підхід до уроків навчання грамоти.
4.Більська Анна Миколаївна -  Розвиток зв’язного мовлення молодших школярів  
  
Методична комісія природничо – математичного циклу 
Голова комісія – Дудченко Алла Миколаївна.
Секретар – Швороб Наталя Володимирівна.
1.Дудченко Алла Миколаївна -  Біологія, хімія, основи здоров’я    Конструювання уроку, як найважливіше уміння сучасного педагога      
2.Тодорчук Сергій Геннадійович  - Математика, інформатика    Багатоваріативні завдання, як одна із форм самостійної роботи учнів      
3.Бабенко Віктор Володимирович -  Географія, історія, правознавство, етика    Пошук нових форм і методів самостійної роботи, які спонукають до навчання.      
4.Швороб Наталя Володимирівна -  Фізика, астрономія, математика.    Методика організації самостійної роботи на уроках фізики.      
5.Кондратюк Марія Іванівна - Фізична культура    Диференційована фізична підготовка учнів у системі урочних і самостійних занять.      
6.Узунов Олександр Миколайович  - Математика, креслення    Підготовка посібника з математики для абітурієнта.     
 
Методична комісія гуманітарного циклу
Голова комісії – Бабенко Віктор Володимирович.
Секретар –Поленок Ольга Володимирівна.
1.Дорошенко Сергій Іванович  -  Англійська мова    Розвиток навичок діалогічного мовлення на уроках англійської мови.      
2.Поленок Ольга Володимирівна -   Світова література, російська мова    Розвиток творчих здібностей школярів з урахуванням можливостей учнів.      
3.Теленик Ганна Олександрівна  -  Художня культура, педагог – організатор    Виховання підростаючого покоління, його особливості в сучасних умовах.      
4.Гнатів Василь Петрович  -  Формування та соціалізація особистості учня на принципах християнської моралі.  
5.Бабенко Віктор Володимирович -  Географія, історія, правознавство, етика    Пошук нових форм і методів самостійної роботи, які спонукають до навчання.      
 
Методична комісія класних керівників
Голова комісії - Швороб Наталія Володимирівна
Секретар - Кравець Тетяна Леонідівна
1. Меркотан Ірина Петрівна - класний керівник 1 класу.
2. Гуда Інна Миколаївна - класний керівник 3 класу.
3. Безердян Людмила Петрівна - класний керівник 2 класу.
4. Петрахаус Олександр Миколайович - класний керівник 9 класу.
5. Бабенко віктор Володимирович - класний керівник 10 класу.
6. Дудченко Алла Миколаївна - класний керівник 11 класу.
7. Коптілєц Анастасія Віорелівна - класний керівник 8 класу.
8. Швороб Наталія Володимирівна - класний керівник 7 класу.
9. Кравець Тетяна Леонідівна- класний керівник 6 класу.
10. Бабенко Ольга Василівна - класний керівник 5 класу.