person_outline
phone

Наказ Про організоване завершення 2017/2018 н. р.

Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти

Порядок проведення ДПА у 2017/2018 навчальному році

ДПА учнів 4-х класів

ДПА здобувачів початкової освіти пройде у формі підсумкових контрольних робіт із предметів: українська мова — оцінювання результатів навчання з української мови та читання математика. Для ДПА використовують єдині завдання, які: укладають вчителі закладу освіти відповідають орієнтовним вимогам до змісту атестаційних завдань, затвердженим МОН затверджує керівник закладу.

ДПА з української мови для учнів, які почали її вивчати лише у 2017/2018 навчальному році, відбувається за бажанням батьків. 

Результати ДПА не враховують при виставленні річних оцінок з предметів, з яких учень (вихованець) проходив атестацію. Оцінки за ДПА виставляють: у Класному журналі в колонку з написом «ДПА», не вказуючи дату після колонки «Річна» у табелі навчальних досягнень учня.

Порядок проведення ДПА у 2017/2018 навчальному році

 

ДПА учнів 9-х класів

ДПА здобувачів базової середньої освіти проходить у письмовій формі з трьох предметів: два сталих українська мова математика третій — за вибором педагогічної ради  історія України.

 Завдання ДПА: укладають вчителі закладу освіти відповідають орієнтовним вимогам до змісту атестаційних завдань, затверджених Міністерством затверджує директор закладу. Оцінки за ДПА заносять у: Класний журнал у колонці з написом «ДПА», не зазначаючи дату після колонки «Річна» додаток до свідоцтва про базову середню освіту Протокол державної підсумкової атестації Книгу обліку та видачі документів про здобуття базової середньої освіти. Результати ДПА не враховують, виставляючи річні оцінки з предметів, з яких проводили ДПА.